FIRMA

    ZNakFR niebieski  Nasza firma dba o to, aby nowoczesne wzornictwo, innowacyjność, komfort i bezpieczeństwo towarzyszyły naszym klientom na co dzień –  w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy.

room

 

 

TIME CONTROL została założona w 1992 roku przez Pana  Mirosława Kondzielskiego, z wykształcenia i zamiłowania elektroenergetyka. Jego pasja do zawodu, ciągłe pogłębianie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności sprawia, że nasza oferta stale poszerza się o nowości.

Chętnie zaproponujemy Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań specjalnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Od ponad dwudziestu lat nieprzerwanie działamy na rynku polskim wprowadzając i oferując najnowsze rozwiązania renomowanych niemieckich producentów dotyczące m.in. elektroinstalacji, automatyki budynków inteligentnych oraz zastosowania lighturządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE). Dodatkowo dla naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o najnowszej generacji systemy oświetleniowe oraz specjalistyczne materiały inwestycyjne dla budownictwa. Dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów realizować poprzez zastosowanie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań.

x_zloty_platnik

 

Najważniejsza jest dla nas stabilność działania i wysoka jakość oferowanych przez nas systemów i urządzeń, która gwarantuje naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

 

Trochę naszej historii:historia

W początkowej fazie rozwoju firmy, naszym głównym zakresem działalności była sprzedaż i doradztwo w zakresie zegarów i urządzeń sterujących niemieckiej firmy THEBEN.

Od roku 1994, w związku z powstaniem niemieckiej grupy marketingowej E-POOL, wprowadziliśmy do sprzedaży osprzęt nowych niemieckich producentów takich jak:

BERKER – producenta łączników i systemów sterowania,

HELIOS Ventilatoren – producenta systemów wentylacyjnych,

DOEPKE NORDEN – producenta aparatury sterującej i zabezpieczającej,

WALTHER WERKE – producenta gniazd i wielostyków przemysłowych,

Szkolenia odbyte w siedzibach ww. fabryk w Niemczech, przyczyniły się do pogłębienia wiedzy technicznej na temat wszelkich nowości, trendów i standardów wykonawczych w dziedzinie elektrotechniki, systemów sterowania i systemów wentylacyjnych.

Od 1996 roku rozpoczęliśmy produkcję indywidualnych przenośnych rozdzielnic budowlanych.

W 1998 roku podpisaliśmy umowę i nasza firma została oficjalnym dystrybutorem firmy BERKER POLSKA.

Już w 2000 roku wykonaliśmy kompleksowo wszelkie instalacje elektryczne i wentylacyjne w inteligentnym budynku  w Otrębusach pod Warszawą.

W latach 2004 – 2008 prowadziliśmy doradztwo techniczne przy powstawaniu kilku gabinetów i przychodni lekarskich w Warszawie.

Od 2010 roku rozpoczęliśmy sprzedaż osprzętu niemieckiej firmy JUNG.

W 2011 roku sprawowaliśmy opiekę techniczną nad procesem powstawania kolejnej kliniki medycznej z blokiem operacyjnym w Warszawie

Od połowy 2011 roku wprowadzamy do sprzedaży dwie nowe marki EFAPEL – producent łączników i gniazd oraz INELS – producent przekaźników i systemów sterowania

Od 2012 roku nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem grupy HAGER, w skład której wchodzą takie firmy jak:

HAGER, POLO, BERKER, TEHALIT, UNIHC, WEBER.

W 2014 roku po półrocznym szkoleniu uzyskaliśmy Certyfikat HAGER PARTNER nr 140406, oraz Certyfikat nr I/99/14/15/850 CERTYFIKOWANEGO INSTALATORA.

W 2014 roku wykonaliśmy kompleksowo wszelkie instalacje elektryczne w kolejnej klinice medycznej w Warszawie

W 2015 roku po szkoleniu w firmie ABB uzyskaliśmy dyplom ukończenia kursu sterowania instalacjami domowymi za pomocą prostego i intuicyjnego systemu ABB-free@home®.

W 2016 roku po przebytych szkoleniach rozpoczęliśmy współpracę z producentem „inteligentnego systemu sterowania” instalacjami AMPIO SMART HOME.

W 2017 roku po przebytym szkoleniu rozpoczęliśmy współpracę z producentem systemu alarmowego JABLOTRON.

 

technika elektroinstalacyjna - FIRMA TIME CONTROL

Siedziba firmy:

W latach 1995 – 2007 siedziba naszej firmy mieściła się w biurowcu firmy ZREMB przy ulicy Rydygiera 12 na Warszawskim Żoliborzu. W 2007 roku przenieśliśmy się  do przedwojennego budynku przy ulicy Konduktorskiej 18 na Mokotowie, który w okresie naszej bytności przeobraził się w niewielki, nowoczesny biurowiec. W 2015 firma ulokowała się na ulicy Baletowej 30B, na Ursynowie. Nasza lokalizacja w pobliżu zjazdu z trasy S2 i ulicy Puławskiej umożliwia wygodny i szybki dojazd do siedziby dla naszych klientów i kurierów.

Zobacz dane teleadresowe.